ארכיון ‘דיאטנית’

המדריך המלא לבחירת דיאטנית

כיום ישנה הכרה בכך כי דיאטה איננה רק תכנית הרזיה, היא דרך חיים. לכן בחירת דיאטנית היא למעשה בחירה במורת דרך, מישהי שתסייע לנו להגיע לאיזון בצריכת המזון ותהווה נדבך חשוב בגיבוש אורח חיים בריא. קראו כיצד לחפש ולבחור את אשת המקצוע המתאימה ביותר עבורכם… קרא עוד »

דיאטת השמנה - כן, יש דבר כזה!

ממש כפי שיש אנשים שיש להם נטייה להשמנה שיוצרת בעיות בריאותיות מסוג אחד, ישנם אנשים שהנטייה שלהם היא לרזון יתר, מה שיוצר תת תזונה, ובכך בעצם בעיות בריאותיות מסוג אחר. אז מה אפשר וצריך לאכול בשביל לעלות במשקל? קרא עוד »

דיאטה טבעונית - בחירה באורח חיים טבעוני

טבעונות היא החלטה שלא לאכול מוצרי בשר, דגים, ביצים וגבינה. מה טבעונים כן אוכלים? תתפלאו אך ישנם לא מעט אלטרנטיבות תזונתיות… קרא עוד »

דיאטניות בקופות החולים

בקופות החולים יושבות דיאטניות רבות המסייעות לנו להילחם בהשמנת יתר כרונית. הסיוע ניתן במימון קופות החולים ולפי קריטריונים מסויימים, כל הפרטים במאמר שלפניכם. קרא עוד »

דיאטנית או שומרי משקל?

החלטתם שברצונכם לפצוח בדיאטה, מהי שיטת ההרזיה הטובה ביותר? באמצעות תוכנית הירידה במשקל של שומרי משקל או שמה קבלת עזרה מדיאטנית? קרא עוד »

אכילה רגשית בלתי נשלטת - אכילה כפייתית והטיפול בה

קורה לפעמים שאוכלים גם כשלא ממש רעבים, מנשנשים חטיף קטן, אוכלים מעל הכיריים או מחטטים במקרר בשביל תפוח עץ (על מי אנחנו עובדים? זה בדרך כלל שוקולד), קורה! קרא עוד »

דיאטנית לשרותך - מתי מומלץ לפנות אל דיאטנית?

דיאטנית קלינית הינה מומחית אשר למדה את מקצוע התזונה לכל גורמיו: כיצד לאכול נכון, בריא, מסודר ומאוזן, כיצד להתאים תפריט תזונה לאנשים עם מחלות מסוימות (סוכרת, הפרעות אכילה, בעיות לב, הפרעות בבלוטת התריס וכדומה). מתי מומלץ לפנות אל דיאטנית? קרא עוד »