ארכיון ‘כושר גופני’

על שימוש בסטרואידים…

השימוש בסטרואידים לצרכי ספורט ודיאטה הופך נפוץ יותר ויותר, בעיקר בקרב מי שעוסק בפעילות ספורטיבית למחייתו. השאלה היא האם אנחנו באמת יודעים מהם סטרואידים, מדוע וכיצד הם משפיעים על גוף האדם? קרא עוד »

אימון אנאירובי - למה זה טוב?

לאימון אנאירובי תוצאות מוכחות בתחום חיטוב הגוף, בניית כוח וסיבולת, יציבה נכונה ויצירת מראה בריא. בואו להכיר מקרוב את שלל יתרונותיו… קרא עוד »

דיאטת שמונה הדקות eight minutes diet

לא כולם מכירים ומעט מאד ניסו בעצמם את דיאטת שמונה הדקות. בואו להכיר מקרוב את השיטה להרזייה מהירה בשיטת שמונה הדקות בבוקר… קרא עוד »

חלון ההזדמנויות של השריר - תזונה נכונה אחרי אימון

שעה וחצי עד שעתיים לאחר האימון, יש לאוכל את ההשפעה הכי גדולה על עידוד בניית השריר. מה שתאכלו אז, יילך לחידוש השרירים ובניינם - ולא לצמיגים בבטן. ואם לא תאכלו? אתם עלולים לגרום לעצמכם נזק קרא עוד »

פעילות גופנית והפחתת אחוזי שומן

אחד היעדים השכיחים ביותר של מתאמנים בחדר הכושר הנו הפחתת אחוזי שומן ועיצוב הגוף. אך האם הדרך למטרה נכונה? קרא עוד »

אז מה זה בעצם חילוף חומרים?

חילוף חומרים הוא ביטוי פופולרי כשעוסקים בענייני דיאטה. כולם יודעים שאלו שהתברכו בחילוף חומרים גבוה הם רזים יותר, אבל האם זה באמת כל כך פשוט? קרא עוד »

הכל על ניתוח קיצור קיבה

ניתוח קיצור קיבה הוא אמצעי אפקטיבי להשגת הרזיה עבור אנשים הסובלים מעודף משקל קיצוני. קראו על סוגי הניתוחים המוצעים כיום והאופן בו הם מובילים לירידה במשקל.
קרא עוד »

השפעת התזונה על העור - השינוי מתחיל מבפנים!

מראהו של העור מאוד חשוב עבורנו, ולראיה - אנו מוציאים מאות ואלפי שקלים על תכשירים שונים נגד קמטים ואקנה.למרות זאת כדאי לחזור לבסיס ולזכור את הכלי הטבעי ביותר שמאפשר לנו לשמור על עור חיוני ובריא - התזונה שלנו.
קרא עוד »

7 מיתוסים על פעילות גופנית

לפניכם שבעה מיתוסים ידועים הקשורים לפעילות גופנית. הגיע הזמן לנפץ את המיתוסים! לחצו לקריאה נוספת. קרא עוד »