ארכיון ‘קלוריות’

תזונה לאם המיניקה - איך להניק באופן בריא ולרזות?

לאחר הלידה אנו לרוב נשארות עם כמות עודפת של משקל . איך מרזים ועדיין שומרים על תזונה בריאה, כך שבעת הנקה התינוק יקבל את כל מה שהוא זקוק לו? קראו וגלו. קרא עוד »

חטיפי אנרגיה בעד נגד ואם בכלל

קצב החיים המהיר והרצון להספיק לעשות ספורט בין העבודה, הילדים ושאר העיסוקים, הכניסו לחיינו את חטיפי האנרגיה והבריאות. קרא עוד »

מדריך מלא לתחליפי סוכר - ממתיקים מלאכותיים וטבעיים

למה לאכול סוכר כשאפשר להחליפו בסוכרזית? ובכן, מסתבר שישנן לא מעט סיבות לחשוב פעמיים לפני השימוש בממתיקים כאלו או אחרים. כל המידע על ממתיקים מלאכותיים וטבעיים - לפניכם. קרא עוד »

הכל טמון באיזון: צריכת קפאין למטרות דיאטה והרזייה

ירידה במשקל מצריכה שינוי הרגלי תזונה מקצה לקצה. רבים חושבים שכדאי גם להגמל מצריכת קפה, אבל האמנם יש בכך צורך? מסתבר שצריכת קפה עשויה דווקא לסייע להרזייה. קרא עוד »

האם משקאות קלים טובים לבריאות?

כמה כיף להרוות את צמאוננו בפחית ממותקת של שתייה קרה… אבל האם אנו בעצם יודעים מה היא מכילה? משקאות קלים ודיאטתיים שונים מכילים חומרים שעשויים להיות מסוכנים ואף מובילים להשמנה! קרא עוד »

כל המידע והטיפים על אלכוהול וקלוריות

הידעתם כי באלכוהול יש כמות קלוריות זהה לשתיה קלה, אך כמות גדולה יותר מבפחמימות וחלבונים? קראו עובדות מרתקות על אלכוהול ותזונה ולמדו מהם סוגי האלכוהול המשמינים ביותר.

קרא עוד »

איך לעבור את פורים בלי לעלות במשקל?

פורים מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואיתו גם הקלוריות שמגיעות עם אוזני המן, משלוחי מנות ושתיית אלכוהול מרובה. אז איך בכל זאת אפשר לשמור על המשקל בפורים? לחצו כאן לטיפים חשובים! קרא עוד »

משקל אידיאלי - כמה אנחנו אמורים לשקול?

כשאנו עורכים דיאטה, בדרך כלל אנו מכוונים למטרה מסויימת, למשקל יעד עליו תמיד חלמנו. חשוב לדעת שלא תמיד המשקל הרצוי הוא גם המשקל הנכון, האידאלי עבורנו. איך נדע כמה אנחנו אמורים לשקול? הכנסו וראו. קרא עוד »

הכל על קלוריות – איך מחשבים אותן ובעיקר איך שורפים אותן

החלטת לקחת את עצמך בידיים? החלטת להתחיל לאכול בריא, להישמר ממתוקים ולמלא את המקרר בירקות? מזל טוב, החלטה נכונה. אבל מה עכשיו? מה אוכלים? מתי? מהם המינונים? קרא עוד »