ארכיון ‘דיאטה אונליין’

ספרי דיאטה או דיאטה מהספרים?

לא כולם זוכרים, אבל בחנות הספרים הקרובה לביתך ניתן למצוא שפע ומגוון רחב של ספרי דיאטה. מה זה אומר בדיוק? אם את או אתה כבר כאן, כנראה שאתם יודעים שדיאטה היא דרך חיים - אז בואו לקרוא על דיאטה מהספרים… קרא עוד »

לרדת בגדול!

תוכנית הריאליטי לרדת בגדול שודרה בישראל במשך שלוש עונות. פורמט התוכנית נקנה מארצות הברית שם רצה התוכנית כבר קרוב לעשר עונות. הרעיון פשוט למדי: שתי קבוצות של אנשים כבדי משקל המתחרים ביניהם על הורדת משקל. קרא עוד »

דיאטת חרמון מן – לאכול בלי הגבלה ולרדת

דיאטת חרמון מן היא פיתוח ישראלי שמשלב דיקור מהמזרח, תפריטי תזונה מהפכניים ומעקב אונליין, במטרה להוריד במשקל. האם זה עובד ומה הסיכונים בכך?

קרא עוד »

דיאטה לפי מירי בלקין

מירי בלקין, האישה והאגדה, הצליחה איפה שמילוני אנשים ברחבי העולם מנסים כל יום. היא הצליחה לרדת במשקלה ולשמור על משקל תקין ובריא לאורך שנים. מעבר לכך היא בנתה תוכנית דיאטה מיוחדת הנושאת את שמה. מה כ"כ מיוחד בדיאטה שלה? קרא עוד »

קבוצות תמיכה לדיאטה וחשיבותן להצלחת הדיאטה

כל מי שניסה דיאטה ולו פעם אחת בחייו, יודע כמה זה קשה. הפיתויים מסביב, הויתור על הנשנושים והצורך בשינוי אורחות חיים אליהם התרגלת במשך שנים. זה לא קל. בדיוק בשביל זה פועלות קבוצות תמיכה לדיאטה… קרא עוד »

דיאטה אונליין - המלצות ומידע על דיאטות באינטרנט

אתרי אינטרנט רבים, מציעים כיום, שירות של דיאטה אונליין באתרים שלהם, כתחליף לדיאטנית קלינית. האתרים מציעים עזרה ותמיכה לאורך כל הדיאטה ומספיקים מידע רב על תזונה, בריאות, שיטות, גישות, יתרונות וחסרונות דיאטות למיניהן. קרא עוד »