ארכיון ‘קבוצת תמיכה’

מי את, אולגה רז? הכל על הדיאטנית ושיטתה

רבים שמעו על דיאטת הלחם המפורסמת של אולגה רז, אך מעטים יודעים מי האשה שעומדת מאחוריה ומה פועלה בתחום ההרזיה בישראל. מידע על גישתה לתזונה ואפשרויות התמיכה שהיא מציעה למרזים - בכתבה. קרא עוד »

על אכילה הפרעות אכילה והתמודדות נכונה

כמעט כל אדם מוצא את עצמו בשלב זה או אחר מתעסק במשקל הגוף שלו. "אני שמנה מדי" או "אם רק יכולתי להוריד 3 קילו" – מי מאיתנו לא שמע או אמר את המשפטים הללו? בעיית האכילה הנפוצה ביותר היא השמנת היתר, שלא נחשבת להפרעה ואפשר לטפל בה באמצעות תזונה נכונה. מלבד זאת, יש שלוש הפרעות מוכרות הקשורות לאכילה, שמטופלות בתחום בריאות הנפש קרא עוד »

דיאטה קלאב – המתכון להרזיה

שוק הדיאטות הנו שוק רווי המציע לנו תוכניות ומסגרות שונות להרזיה. אחת התוכניות המוצעות היא דיאטה לפי שיטת "דיאטה קלאב", כבר שמעתם עליה? קרא עוד »

אימון דיאטה אישי - לוקחים אותך אישית

כבר ניסית אינסוף דיאטות שונות? כלום לא עובד? אימון דיאטה אישי מציע דרך אחרת. לפני שחושבים על מה אוכלים, בואו נחשוב למה אנחנו אוכלים. כל הפרטים במאמר. קרא עוד »

דיאטנית או שומרי משקל?

החלטתם שברצונכם לפצוח בדיאטה, מהי שיטת ההרזיה הטובה ביותר? באמצעות תוכנית הירידה במשקל של שומרי משקל או שמה קבלת עזרה מדיאטנית? קרא עוד »

קבוצות תמיכה לדיאטה וחשיבותן להצלחת הדיאטה

כל מי שניסה דיאטה ולו פעם אחת בחייו, יודע כמה זה קשה. הפיתויים מסביב, הויתור על הנשנושים והצורך בשינוי אורחות חיים אליהם התרגלת במשך שנים. זה לא קל. בדיוק בשביל זה פועלות קבוצות תמיכה לדיאטה… קרא עוד »