ארכיון ‘הרזיה בלי דיאטה’

ספרי דיאטה או דיאטה מהספרים?

לא כולם זוכרים, אבל בחנות הספרים הקרובה לביתך ניתן למצוא שפע ומגוון רחב של ספרי דיאטה. מה זה אומר בדיוק? אם את או אתה כבר כאן, כנראה שאתם יודעים שדיאטה היא דרך חיים - אז בואו לקרוא על דיאטה מהספרים… קרא עוד »

הפרד ומשול: פחמימות & חלבונים

אחת הדיאטות המצליחות והפופולריות ביותר בשנים האחרונות דיאטת צירופי המזון, הדוגלת בהפרדה בין פחמימות לחלבונים. בואו להכיר את השיטה הבטוחה להרזיה מקרוב… קרא עוד »

הרזיה שפויה - לעשות דיאטה בלי לאבד פרופרוציה

משקל בריא מתחיל באורח חיים בריא. המון פעמים אמרו לנו להפסיק לעשות דיאטות ופשוט לאמץ הרגלים טובים. אבל מה זה בדיוק אומר? הלוא, אם זה היה כל כך פשוט, כולנו כבר היינו רזים וחטובים. קרא עוד »

על כדורי הרזייה ותופעות לוואי - סלים אקסטרים

האמריקאים הם אחת המדינות השמנות בעולם, ואכן - לא פלא שדווקא בארה"ב המציאו את כדורי הסלים אקסטרים, המדכאים תיאבון ומסייעים לירידה במשקל. על יתרונותיהם וחסרונותיהם - בכתבה. קרא עוד »

כאן צמים בכיף - הנחיות לצום יום כיפור

רבים אינם יודעים אילו מזונות להעדיף בארוחה המפסקת, כאלה שישמרו על רמת שובע לאורך זמן יותר, ולא יגרמו לצמא גדול מהצפוי. אז מה תעשו לפני הצום, במהלכו, ואיך תנהגו כשהוא ייגמר? מגוון עצות לתזונה בריאה ושתייה נכונה - לחתימה טובה במיוחד. קרא עוד »

מדריך מלא לתחליפי סוכר - ממתיקים מלאכותיים וטבעיים

למה לאכול סוכר כשאפשר להחליפו בסוכרזית? ובכן, מסתבר שישנן לא מעט סיבות לחשוב פעמיים לפני השימוש בממתיקים כאלו או אחרים. כל המידע על ממתיקים מלאכותיים וטבעיים - לפניכם. קרא עוד »

גלולות בולזאיי 7 - יעילות, אופן פעולה ובריאות

בולזאיי 7 הן גלולות הרזייה המבטיחות ירידה במשקל והפגה של תחושת הרעב. למרות שהגלולות כבר צוברות חסידים, יש לא מעט המתנגדים לדיאטה הדרסטית המתבצעת באמצעותם. איך הגלולות גורמות להרזייה? קראו בכתבה. קרא עוד »

האם כדאי לעשות דיאטה באמצעות צום?

לפעמים מתייאשים מהרעיון לעשות דיאטה ופשוט מוותרים על אכילה באופן כללי - מתחילים לצום. מלבד ההשלכות הבריאותיות השליליות של הצום על הגוף, מסתבר שצום אפילו לא עוזר לדיאטה! קרא עוד »

הכל על ניתוח קיצור קיבה

ניתוח קיצור קיבה הוא אמצעי אפקטיבי להשגת הרזיה עבור אנשים הסובלים מעודף משקל קיצוני. קראו על סוגי הניתוחים המוצעים כיום והאופן בו הם מובילים לירידה במשקל.
קרא עוד »