לאכול כמו הכוכבים - דיאטות של מפורסמים

סלבריטאים הם בני אדם כמו כולנו וגם הם זקוקים לעיתים להוריד קצת במשקל או להתאמץ כדי לשמור על גזרה. איך הם עושים זאת? הכל בכתבה.

התרבות ההוליוודית העכשווית מכתיבה לעולם המערבי חלק ניכר מחיי היום יום שלה - מה לובשים, לאן הולכים, איך נראים וכמובן - מה אוכלים.

סלבריטאים רבים נדרשים להתאים עצמם למראה הכוכב ההוליוודי הנוצץ ומתוך כך לשמור על דיאטה מוקפדת של כושר גופני ומאכלים שונים ומשונים שתפקידם לשמור על גזרה נכונה.

דיאטות בולטות בקרב המפורסמים

כיום ניתן לזהות שני טרנדים בולטים בכל מה שקשור לדיאטות בעולם הסלבס, שכן רבים מהם מייחסים ירידה במשקל לאחת משתי שיטות: דיאטת סוכרים ודיאטה אורגנית-טבעית.

בדיאטת הסוכרים נשמרת ההקפדה על תפריט ללא גלוטן, שהוא הפחמימה הטבעית המוכרת לנו לרוב מסוגי מאפה שונים.

גלוטן הנשמר בגוף מביא להצטברות של אנרגיה ולפירוק קשה של הפחמימה המורכבת.

כשלגוף אין צורך מיידי באנרגיה שמקורה בגלוטן הוא שומר את הפחמימות בגוף, ואלו בסוף נהפכות לשומנים.

מפורסמים רבים לוקחים חלק בגל העולמי העולה של תרבות האוכל הטבעי והאורגני.

מפורסמים רבים מדווחים על תזונה המורכבת מפירות וירקות אורגניים בלבד, מאפים העשויים מקמח מלא, דיאטה צמחונית השומרת על רמת השומן בגוף ועוד.

עצות נכונות של סלבריטאים

כל כוכב והעצה שלו. כל אחד והדיאטה הייחודית לו. לכל סלבריטאי יש את הדבר שהוא שם עליו את הדגש החזק ביותר בכל הקשור לדיאטה ושמירה על משקל.

חשוב לשים לב שאצל סלבריטאים המושגים תזונה נכונה ודיאטה אינם חופפים בהכרח, ומטרותיהם לאו דוקא זהות.

ריכזנו כאן עבורכם מספר טיפים מסלבריטאים מפורסמים שיעזרו לכם לשמור על גזרה מתאימה:

  • השחקניות אליזבת' בארקלי וג'ניפר גארנר אוכלות חטיפי בריאות בין הארוחות על מנת לשמור על רמת סוכרים ואנרגיה בגוף.
  • כוכבות כמו קמרון דיאז, המעוניינות לערוך דיאטת בזק זריזה לפני הופעה או טקס מסוימים, מוציאות לגמרי מהתפריט היומי שלהן מאכלים המכילים פחמימות רבות כגון לחם, פסטה ואורז, וכך מפחיתות קלוריות.
  • פנלופה קרוז וג'ניפר לופז מקפידות על ארוחת בוקר. ארוחת הבוקר משדרת לגוף כי תהליך העיכול ושריפת הפחמימות התחיל ושניתן לדלג על תחושת הרעב שמגיעה כשעה וחצי לאחר ההתעוררות. ארוחת בוקר, ולו הקטנה ביותר בתחילת היום מונעת רעב גדול במהלכו.
  • בנוסף, מפורסמים רבים מאמצים שגרת פעילות גופנית קבועה, המסייעת גם היא בשמירה על משקל. כך למשל מדונה מקפידה על אימוני כושר יומיומיים וכן שיעורי יוגה אינטנסיביים, במטרה לבנות ולשמר מסת שריר.

עצות לא נכונות של סלבריטאים

  • מייגן פוקס צוטטה באחד מהראיונות שנערכו עימה כתומכת נלהבות של חומץ כזרז לירידה במשקל וכמנקה טבעי של המערכות השונות בגוף. העובדה הנכונה היא שחומץ מזיק לקיבה ולכבד ואין בו שום מרכיב ושום מאפיין המזרז ירידה במשקל.
  • רוג'ר מור מזהיר נואשות את מעריציו שלא לאכול כבד אווז, שכן יחלו במחלות כגון אלצהיימר ודלקת פרקים. האמת היא שאין שום מאכל בעולם שניתן לקבוע בוודאות כי הוא הגורם הישיר למחלה כזאת או אחרת.

אז איך נדע למי להקשיב?

סלבריטאים הם אנשים שניחנו על פי רוב בכישורים אומנותיים, אך אין זה אומר כי הם מבינים בתזונה.

לא משנה באיזו מידה ישמור הסלבריטאי על גזרה דקה ומושכת ובאיזו מידה יהיה מפורסם - בדיאטות מומלץ לפנות לאנשים מקצועיים המתמחים בהרזיה, כמו דיאטנית.

הרזיה קלה ובריאה!

אנא השאר את תגובתך

  1. תזונה מיקרוביוטית - דיאטה של מזון צמחי לא מעובד כותב:

    [...] תאוצה טרנד התזונה המיקרוביוטית, שהתחיל כשיגעון של דיאטה של מפורסמים כמו מדונה וגווינת פאלטרו והפך לדיאטה נפוצה ופופולרית [...]

אנא השאר את תגובתך

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.